reklama
reklama
Atomówki: Poranne zamieszanie

Atomówki: Poranne zamieszanie

79%

Atomówki: Poranne zamieszanie

EN

Atomówki i poranne zamieszanie to codzienność! dziewczyny są bardzo aktywne w ciągu dnia i często przezywają niesamowite przygody, a nawet w spokojniejsze dni towarzyszy im cała masa młodzieńczych problemów, rozterek i zabaw. Przygotowanie się do takiego dnia to nie lada wyzwanie! Wszystkie czują, że będą miały kłopot, żeby samodzielnie sobie z nim poradzić. Tutaj jest twoja rola! Obserwuj symbole różnych czynności, takich jak prysznic, czesanie czy mycie zębów - podświetlą się niektóre z nich w określonej kolejności. Twoim zadaniem jest klikanie na konsolę z takimi samymi symbolami i dotworzenie kolejności podświetlania. Dzięki temu wszyscy bohaterowie będą nienagannie gotowi do wyjścia z domu!

Kiedy już Atomówki i reszta zaczną dzięki Tobie swój dzień czyste i schludne możesz pomóc Dory! Wybiera się na spacer, ale nie pamięta po kogo powinna wyjść najpierw. Przyjaciele Dory czekają!

Dlaczego warto zagrać w Atomówki: Poranne zamieszanie?

  • To kolorowa i zabawna gra, w której należy zapamiętać i odtworzyć sekwencje pooranych czynności dla Atomówek i ich przyjaciół (i przeciwników)
  • Gra znakomicie ćwiczy pamięć i koncentrację, możemy szczególnie polecić ją dla dzieci z zerówki i nieco młodszych
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie lub tablecie
Graj z użyciem myszki