Frisbee Forever 2
Frisbee Forever 2

Frisbee Forever 2

77%
reklama

Frisbee Forever 2

EN

Gra Frisbee Forever 2 przenosi podwórkową zabawę w rzut dyskiem na zupełnie inny poziom! Rzuć dyskiem i steruj nim w kolorowych, bajkowych krainach. Twoim zadaniem będzie zebranie jak największej ilości złotych moment, żeby później za zgromadzone fundusze móc kupić ulepszenia i odblokować nowe tereny do zabawy. Monety zostały umieszczone na trasie pełnej obręczy, przez które musisz przelecieć dyskiem. Steruj swoim Frisbee, żeby żadnego nie pominąć i uzyskać jak najlepszy wynik!

W grze są dostępne aż trzy tereny, na których toczy się gra. Każdy został wykonany z wielką starannością i przyciąga wzrok uroczym i szczegółowym wykończeniem w bajkowym klimacie. Twórcy zadbali również o ulepszenia, takie jak przyciąganie monet oraz możliwość zdobycia ich większej ilości. Dodatkowo możesz sprawić, że Twoje Frisbee zmieni wygląd na bardziej zabawny, na przykład stanie się piłką, flagą lub pizzą!

Gryfek to miejsce, w którym nie brakuje różnych gier zręcznościowych, a to doskonała rozrywka, w której każdy może znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy Cię w podróż Kulą przez wyspę w innej grze, w której liczą się szybkie reakcje!

Dlaczego warto zagrać w Frisbee Forever 2?

  • To kolorowa gra zręcznościowa w 3D, w której gracz prowadzi swój dysk przez bajkowe krainy
  • W grze można odblokować mnóstwo ulepszeń, bonusów i dodatków
  • Kolorowa i dopracowana oprawa graficzna, w połączeniu z przyjemną muzyką czynią tę grę wyjątkowo relaksującą
  • Można zagrać na komputerze stacjonarnym i urządzeniach mobilnych
Sterowanie