G-Switch 3
G-Switch 3

G-Switch 3

77%
reklama

G-Switch 3

EN

G-Switch 3 to trzecia odsłona ekscytującej gry zręcznościowej, która oferuje jeszcze więcej wyzwań i nowości. Sterujesz tutaj biegaczem, natrafiając na trudne przeszkody takie jak wirujące piły. Tryb wieloosobowy umożliwia grę aż ośmiu uczestnikom, gdzie można wykorzystać różne boostery i klonowanie postaci. Gra zawiera pięć nowych postaci i oferuje rozbudowane możliwości konfiguracji sterowania dla każdego z graczy, co czyni każdą partię unikalnym wyzwaniem.

Jak grać w G-Switch 3?

Sterowanie w G-Switch 3 jest intuicyjne. Gracz pierwszy używa lewego kliknięcia myszy, a sterowanie pozostałych graczy (2-8) można zdefiniować w menu gry. Proste mechaniki pozwalają na szybką naukę, lecz mistrzostwo wymaga praktyki i refleksu, zwłaszcza przy unikaniu przeszkód i wykorzystywaniu boosterów do uzyskania przewagi nad przeciwnikami.

Biegiem po więcej zabawy!

Jeśli szukasz więcej emocji w stylu G-Switch 3, odkryj inne gry wieloosobowe dla 3 i 4 graczy oraz dodatkowe gry zręcznościowe, które zapewnią Ci i Twoim znajomym godziny wspólnej zabawy i rywalizacji.

Kto jest autorem gry G-Switch 3?

G-Switch 3 została stworzona przez studio Serius Games.

Gracz 1
C
Sterowanie
Gracz 2
M
Sterowanie
Gracz 3
CTRL
Sterowanie
Gracz 4
Sterowanie