Instagirls na Halloween

Instagirls na Halloween

80%
reklama

Instagirls na Halloween

EN

Instagirls na Halloween zawsze starają się zrobić coś specjalnego. Tysiące obserwujących je fanek z niecierpliwością wyczekują kolejnych zdjęć. Ale zrobienie takiego zdjęcia to przecież zwieńczenie przygotowań i prezentacja pomysłu, który trzeba odpowiednio oprawić! Wybierz jedną z dziewcząt i pomóż jej uzyskać jak najwięcej lajków i pochlebnych komentarzy!

Pierwsza rzecz jaką musisz zrobić to wybrać się na zakupy. W sklepie na każdym dziale znajduje się wiele pięknych i ciekawych strojów. Niektóre ceny wręcz zwalają z nóg, ale nie zrażaj się tym! Kup kilka rzeczy za swój początkowy budżet i zrób zdjęcie. W zależności od tego jak zareaguje publiczność możesz zarobić tylko trochę pieniędzy lub naprawdę dużo. Za następne wypłaty kupuj kolejne rzeczy, twórz własne stylizacje lub zbieraj komplety!

Nie masz dość stylizacji halloweenowych? To się znakomicie składa, ponieważ możesz zrobić też makijaż na Halloween! Będzie naprawdę zabawnie i kolorowo, a ilość kosmetyków i dodatków może przyprawić Cię o zawrót głowy!

Dlaczego warto zagrać w Instagirls na Halloween?

  • Jest to utrzymany w klimacie Halloween symulator Instagramerki, który pozwala poczuć się jak prawdziwa gwiazda mediów społecznościowych
  • Ogromny wybór strojów i akcesoriów sprawia, że gra może wciągnąć na długo, i to nie tylko dziewczyny
  • Można zagrać na komputerze, tablecie lub smartfonie
Graj z użyciem myszki