reklama
reklama
Klasyczny Pasjans

Klasyczny Pasjans

82%

Klasyczny Pasjans

EN

Masz ochotę na klasyczny pasjans? Jeżeli tak, to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Bez udziwnień, bez bonusów, tylko na punkty! Przed Tobą jedna talia kart, które musisz ułożyć w sekwencji, od asa do króla, na czterech górkach. Tak jak w każdym popularnym "samotniku" część kart jest zablokowana, a pozostałe możesz dobierać. Czas, który widzisz na górze "stołu do gry" jest tylko poglądowy, żebyś wiedział jak dobrze Ci idzie. To doskonała propozycja, żeby zabić nieco czasu w drodze autobusem albo pociągiem do szkoły lub pracy. Powodzenia!

Przy okazji może zainteresować Cię historyczna ciekawostka. Pasjanse jako gra powstały we Francji już w XVII wieku i szybo zdobyły popularność w innych częściach Europy, szczególnie w Anglii. Już w drugiej połowie XVIII wieku zaczęły powstawać książkowe publikacje objaśniające zasady gry i różne jej odmiany.

Każdy kto lubi takie popularne karcianki na pewno zainteresuje się grą Pasjans: Codzienne Wyzwanie, w której każdego dnia jest do ułożenia nowa sekwencja, a za systematyczne uzupełnianie kalendarza zdobywa się puchary!

Dlaczego warto zagrać w Klasyczny Pasjans?

  • To prosta wersja klasycznej, karcianej gry logicznej, która cieszy się popularnością na całym świecie
  • Brak dodatkowych bonusów i uproszczona forma przypadną do gustu konserwatywnym fanom "samotnika"
  • Gra jest odpowiednia dla komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych
Graj z użyciem myszki