Klasyczny Pasjans

Klasyczny Pasjans

80%
reklama
reklama

Klasyczny Pasjans

EN

Masz ochotę na klasyczny pasjans? Jeżeli tak, to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Bez udziwnień, bez bonusów, tylko na punkty! Przed Tobą jedna talia kart, które musisz ułożyć w sekwencji, od asa do króla, na czterech górkach. Tak jak w każdym popularnym "samotniku" część kart jest zablokowana, a pozostałe możesz dobierać. Czas, który widzisz na górze "stołu do gry" jest tylko poglądowy, żebyś wiedział jak dobrze Ci idzie. To doskonała propozycja, żeby zabić nieco czasu w drodze autobusem albo pociągiem do szkoły lub pracy. Powodzenia!

Przy okazji może zainteresować Cię historyczna ciekawostka. Pasjanse jako gra powstały we Francji już w XVII wieku i szybo zdobyły popularność w innych częściach Europy, szczególnie w Anglii. Już w drugiej połowie XVIII wieku zaczęły powstawać książkowe publikacje objaśniające zasady gry i różne jej odmiany.

Każdy kto lubi takie popularne karcianki na pewno zainteresuje się grą Pasjans: Codzienne Wyzwanie, w której każdego dnia jest do ułożenia nowa sekwencja, a za systematyczne uzupełnianie kalendarza zdobywa się puchary!

Dlaczego warto zagrać w Klasyczny Pasjans?

  • To prosta wersja klasycznej, karcianej gry logicznej, która cieszy się popularnością na całym świecie
  • Brak dodatkowych bonusów i uproszczona forma przypadną do gustu konserwatywnym fanom "samotnika"
  • Gra jest odpowiednia dla komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych
Graj z użyciem myszki