Klasyczny Pasjans Pająk

Klasyczny Pasjans Pająk

81%
reklama

Klasyczny Pasjans Pająk

PL

Klasyczny Pasjans Pająk (Spider Solitaire) to jedna z najpopularniejszych, a równocześnie najtrudniejszych odmian pasjansów. Zakryte karty znajdują się w dziesięciu kolumnach po trzy karty na stosie. Czwarty rząd zostaje odkryty. Zadaniem gracza jest oczywiście pozbycie się wszystkich kart, a żeby to osiągnąć należy układać je w sekwencjach od króla do asa. Za każdym razem kiedy dobierzesz nowe karty ze stosu wypełni się kolejny rząd. Ułatwieniem jest to, że w przeciwieństwie do klasycznego "samotnika", nie musisz układać kolorów naprzemiennie, liczy się wartość karty.

Fani pasjansów mają ogromny wybór różnych gier, które przedstawiają najdziwniejsze odmiany tej starej gry karcianej. To zapewnia długą i różnorodną zabawę, szczególnie dla spragnionych logicznych wyzwań. Jeśli szukasz innych wariantów rozgrywki serdecznie zapraszamy Cię do gry w Pasjans Piramida, która kolejny raz sprawdzi twoje umiejętności i znajomość zasad.

Dlaczego warto zagrać w Klasyczny Pasjans Pająk?

  • To popularna odmiana pasjansa szczególnie odpowiednia dla zaawansowanych graczy
  • Pasjans Pająk to znakomita okazja do sprawdzenia swojej spostrzegawczości i umiejętności logicznego myślenia, chociaż odrobina szczęścia też się przydaje
  • Gra jest w języku polskim
  • Można grać zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach przenośnych
Graj z użyciem myszki