Łączenie kropek
Łączenie kropek

Łączenie kropek

79%
reklama

Łączenie kropek

EN

Łączenie kropek to gra edukacyjna, która łączy w sobie elementy gry logicznej i zręcznościowej. Na pewno znasz podobne zabawy w wersji papierowej - już w przedszkolu dzieci łączą kropki w obrazki, które można pokolorować. To rozwijająca spostrzegawczość i koncentrację zabawa, która dodatkowo doskonale ćwiczy precyzję ruchów dłoni. Poza tym nie zawsze wiadomo jaką postać albo przedmiot zobaczysz po ukończeniu rysowania, a element niespodzianki zawsze działa na wyobraźnię!

W tym wydaniu popularnej gry w łączenie kropek będzie jednak nieco trudniej niż normalnie. Masz do rozegrania wiele poziomów, w których postarasz się stworzyć kontury zwierzątek lub innych obiektów. Haczyk polega na tym, że musisz koniecznie zmieścić się w wyznaczonym czasie, a tego masz wyjątkowo mało. Jedna chwila zawahania może pozbawić Cię szans na zwycięstwo i promocję do kolejnego poziomu, więc koncentracja jest bardzo wskazana!

Podoba Ci się taki pomysł na spędzenie chwili wolnego czasu? Jeśli tak, to znakomicie, ponieważ Gryfek nie zamierza przed tobą ukrywać, że gry w łączenie to jedna z najlepszych kategorii do zabawy dla młodszych i starszych graczy. Koniecznie zobacz pozostałe i wybierz dla siebie coś nowego!

Dlaczego warto zagrać w Łączenie kropek?

  • To łącząca w sobie elementy zręcznościowe i logiczne gra edukacyjna dla młodszych graczy
  • W prostej formie kryje się bardzo przyjemna i absorbująca rozgrywka
  • Gra nie zawiera dodatkowych reklam, które mogłyby przeszkadzać w zabawie
  • Można zagrać na komputerze lub urządzeniu mobilnym
Graj z użyciem myszki