LEGO City: Zbuduj i chroń
LEGO City: Zbuduj i chroń

LEGO City: Zbuduj i chroń

84%
reklama

LEGO City: Zbuduj i chroń

EN

LEGO City: Zbuduj i chroń da Ci szansę na zostanie burmistrzem prawdziwego miasta z LEGO! Trudno w to uwierzyć, ale to możliwe! Zaczynasz od pracy na przedmieściach. Tam czekają na Ciebie podstawowe zadania. Musisz zapewnić mieszkańcom wszystko, czego potrzebują, począwszy od służb porządkowych takich jak straż pożarna i policja. Później przyjdzie czas na handel i rozrywkę. Przekonaj się jak dobrze pójdzie Ci zarządzanie rozrastającym się miastem. Wraz z powstawaniem kolejnych budynków będziesz się bowiem zbliżać do otwarcia kolejnych dzielnic, gdzie powstaną zupełnie nowe centra usługowe i nie tylko!

Ustawienie zabudowy kolejnych dzielnic to jednak nie wszystko. Twoim zadaniem będzie też ochrona mieszkańców przed przestępczością i ogniem. Musisz czuwać i pilnie wsłuchiwać się w swoich doradców, żeby nie przegapić żadnego incydentu. Zbieraj systematycznie fundusze, żeby mieć za co kontynuować wydobycie nowych klocków, które będą Ci niezbędne do rozwijania swojego miasteczka. Możesz stworzyć prawdziwe LEGO City!

Budowanie z klocków to coś, co lubisz? Znakomicie się składa! Na Gryfku mamy dla Ciebie zdecydowanie więcej do zaoferowania. Zobacz pozostałe gry LEGO, w których dasz upust swojej kreatywności!

Dlaczego warto zagrać w LEGO City: Zbuduj i chroń?

  • Jak to zwykle bywa z LEGO, to szalenie dopracowana gra strategiczna, w której możesz zarządzać miastem
  • W grze możesz wcielić się w rolę burmistrza i małe miasteczko doprowadzić do statusu metropolii
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie lub tablecie
Graj z użyciem myszki