Połącz wzory

Połącz wzory

70%
reklama

Połącz wzory

PL

Połącz Wzory to fascynująca gra z rodziny Mahjong Connect, czasami określana jako Nikakudori lub Connect-2. Gracz musi odszukać i połączyć pary wzorzystych płytek, aby usunąć je z planszy. Kluczem do sukcesu jest sprytne zarządzanie przestrzenią i szybkie znajdowanie par, które można połączyć, spełniając wymóg maksymalnie dwóch zmian kierunku linii łączącej płytki.

Jak grać w Połącz Wzory?

Łączenie płytek opiera się na zasadzie, że można je połączyć tylko wtedy, gdy możliwe jest narysowanie między nimi linii, która zmienia kierunek nie więcej niż dwa razy o 90 stopni. Linia łącząca pary nie może przechodzić przez inne płytki, ale musi omijać je, co dodaje grze element strategiczny. Gra wymaga nie tylko dobrego oka, ale także szybkiego planowania i przewidywania, aby efektywnie usuwać płytki z planszy.

Spróbuj także innych gier logicznych

Jeśli lubisz gry tego typu, z pewnością znajdziesz przyjemność w próbowaniu innych gier, które testują zdolności strategiczne. Najmłodsi gracze uwielbiają grę Połącz Zwierzątka oraz Łączenie Emoji.

Kto jest twórcą gry Połącz wzory?

Połącz wzory zostało stworzone przez Agame, znanego producenta gier, który specjalizuje się w tworzeniu intuicyjnych i wciągających gier logicznych i zręcznościowych.

Graj z użyciem myszki