Potworkowe wieże

Potworkowe wieże

94%
reklama

Potworkowe wieże

EN

Potworkowe wieże muszą uchronić Twoje królestwo przed nieprzyjacielem! Przed Tobą propozycja klasycznej gry w obronę wieży, w której nie ma wieży. Ci więc jest? Trasa do obrony przed kulami! Na planszę nałożono siatkę, na której możesz rozstawić swoich wartowników. Każdy z nich to inny potworek. Mają różny zasięg i moc. Im wyższy poziom, tym trudniej będzie Ci się uporać z falami coraz to silniejszych wrogów. Wykorzystuj mądrze swoje zasoby i wstawiaj odpowiednie wieże w najbardziej odpowiednich miejscach. Za każdego zniszczonego nieprzyjaciela otrzymasz więcej mocy do wykorzystania. Przed Tobą zmagania na 18 poziomach. Postaraj się, żeby żaden wirus nie przedostał się przez Twoje zmyślne zasieki!

Nie masz dość strategicznych wyzwań w obronę? Koniecznie przyłącz się do Fineasza i Ferba podczas ich zabawy w Obronę podwórka. Przekonaj się co im grozi i pomóż zażegnać niebezpieczeństwo, póki jeszcze nie jest za późno!

Dlaczego warto zagrać w Potworkowe wieże?

  • To oparta na klasycznych zasadach gra w obronę twierdzy, w której masz do dyspozycji armię wież-potworów
  • Wykorzystaj zasoby i ukształtowanie kolejnych plansz, żeby pokonać wszystkie toczące się kule i wirusy, zanim zdołają dostać się na drugą stronę
  • Gra jest odpowiednia dla urządzeń mobilnych oraz komputerów stacjonarnych
Graj z użyciem myszki
{$tubia}