Road Turn

Road Turn

72%
reklama

Road Turn

EN

Włączanie się do ruchu podczas jazdy samochodem to bardzo często wykonywany manewr. W grze Road Turn musisz wykazać się tak samo dużym skupieniem, jak kierowca prawdziwego samochodu próbujący dostać się na bardzo zatłoczoną drogę. Ale nie martw się! Tutaj ewentualna kraksa nie przysporzy Ci kłopotów ani stresu. Gra Włączanie się do ruchu nie jest symulatorem i bardzo luźno podchodzi do poruszanej tematyki. Jednocześnie jest bardzo satysfakcjonująca, ponieważ im sprawniej wprowadzisz pojazdy na główną drogę, tym więcej punktów otrzymasz!

Mimo, że niewiele gier o samochodach może faktycznie nauczyć ich obsługi, w tego typu zręcznościowych zabawach uczysz się precyzyjnego działania i poprawiasz swój refleks - a to umiejętności, które podczas jazdy prawdziwym samochodem są bardzo przydatne! Pamiętaj, że na Gryfku znajdziesz o wiele więcej różnorodnych gier o samochodach, w tym np. o nauce parkowania.

Dlaczego warto zagrać w grę Włączanie się do ruchu?

  • Jest to sympatyczna gra zręcznościowa, w której możesz się odprężyć a jednocześnie poćwiczyć refleks
  • Zawiera satysfakcjonujący system zwiększania poziomu trudności im dłużej grasz
  • Bardzo zróżnicowany układ i rodzaje dróg, krajobrazów oraz pojazdów nie wywołują uczucia monotonni, nawet po dłuższej grze
  • Możesz się bawić na komputerze, smartfonie lub tablecie
Graj z użyciem myszki
{$tubia}