Strike, czyli Superkręgle!

Strike, czyli Superkręgle!

71%
reklama

Strike, czyli Superkręgle!

PL

Przed nami Strike, czyli Superkręgle! Twoi ulubieńcy z bajek i kreskówek Cartoon Network postanowili wybrać się wspólnie do kręgielni i rozegrać razem partyjkę. Czekają na Ciebie zwarci i gotowi! Weź do ręki kulę i wyceluj nią w dziesięć ustawionych na końcu toru kręgli. Kiedy kula się toczy masz jeszcze możliwość delikatnego skorygowania jej trasy po rzucie. W kręgielni zjawili się między innymi: Gumball i Darwin, Finn i Jake, Szczypior, Ben 10, Atomówki i Młodzi Tytani. Wybierz swojego ulubionego bohatera i gramy!

Superkręgle oferują kilka trybów rozgrywki. Jeden gracz może wziąć udział w wyzwaniu drużynowym, w którym rywalizacja odbywa się 3 vs 3 albo w szybkiej grze 1 vs 1. Warto jednak pamiętać o możliwości zabawy we dwójkę na jednym urządzeniu! W tym trybie rozegrasz jeden pojedynek, składający się z ośmiu rund. kto zdobędzie więcej punktów, wygrywa!

Masz ochotę na więcej sportowych wyzwań, ale nie chcesz jeszcze opuszczać swoich ulubieńców z Catroon Network? Nie ma sprawy! Zostań na Gryfku i zagraj w Olimpiadę Gumballa, w której czekają różne zwariowane konkurencje!

Dlaczego warto zagrać w Strike, czyli Superkręgle?

  • W tej grze zagrasz w kręgle z różnymi bohaterami bajek i kreskówek Cartoon Network
  • Możesz bawić się we dwóch graczy na jednym urządzeniu lub rozegrać turniej w pojedynkę
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie lub tablecie
Rzut
Sterowanie kulą
{$tubia}