Szukanie słów: Angielski dla dzieci

Szukanie słów: Angielski dla dzieci

77%
reklama

Szukanie słów: Angielski dla dzieci

EN

Nauczmy się czegoś szukając angielskich słów! Znajomość języka angielskiego to dziś nie tylko bardzo ważna umiejętność, ale także ogromna frajda i satysfakcja dla najmłodszych. Ta gra pozwoli w zabawowy sposób przyswoić młodszym (i nie tylko) graczom niektóre angielskie słówka. Na planszy znajduje się rozsypanka liter, wśród których należy odszukać i skreślić wskazane obok słowa. Każde z nich zostało opatrzone wesołym obrazkiem, który objaśnia jego znaczenie.

Gra została podzielona na pięć sekcji, a w każdej z nich znajdują się słówka z innej kategorii. Poznasz angielskie nazwy zwierząt i stworzeń morskich, a także określenia na przedmioty, które możesz znaleźć w szkole lub przedszkolu, a nawet własnej kuchni. Na koniec wybierzesz się na spacer po okolicy, żeby nauczyć się angielskich słówek na określenie różnych środków transportu.

Skoro już uczymy się angielskiego w tak przyjemny sposób to warto powtórzyć alfabet! A ponieważ ten angielski wcale nie różni się w podstawach za bardzo od swojej polskiej wersji będziesz mieć z tego podwójną korzyść. Nie zwlekaj i po odszukaniu wszystkich słówek ułóż angielski alfabet.

Dlaczego warto zagrać w Szukanie słów: Angielski dla dzieci?

  • To prosta i przyjemna gra edukacyjna, która uczy angielskich słówek
  • Kolorowa oprawa i przyjazne obrazki zachęcają do odkrywania kolejnych poziomów
  • Można zagrać na komputerze, tablecie lub smartfonie
  • W grze brak dodatkowych reklam
Graj z użyciem myszki
{$tubia}