reklama
reklama
Ukryte światy

Ukryte światy

83%

Ukryte światy

EN

Ukryte światy to naprawdę niezwykła gra na spostrzegawczość. Wyobraź sobie, że przenosisz się daleko, daleko, w jakieś fantastyczne miejsce. Pełno tam wysp, na których znajdują się różne artefakty, symbole i kompletnie dziwaczne obiekty, które nie wiadomo do czego służą. Wybierz się na wycieczkę po Ukrytych Światach i nie pozwól, żeby coś Cię rozproszyło! Zadanie jest proste: na każdym poziomie musisz odszukać wszystkie różnice i kliknąć na nie. Kiedy obrazki się połączą - to będzie sukces! Za każdy poziom, który uda Ci się przejść otrzymasz specjalną kartę do kolekcji. Z czasem Twój zbiór może stać się naprawdę imponujący.

W grze Ukryte Światy masz do dyspozycji wręcz nieograniczoną ilość poziomów. Dzięki temu do zabawy chętnie się wraca. Możesz wybrać jeden z dwóch trybów gry: zadania oraz Nieskończone Światy. To będzie naprawdę wyjątkowa przygoda dla spostrzegawczych, którzy potrafią docenić ponadprzeciętne wrażenia wizualne!

Ukryte Światy to gra dla nieco starszego odbiorcy. A przynajmniej takie jest jej założenie. Jeśli szukasz czegoś dla przedszkolaków to polecamy zagrać w Szukanie różnic dla dzieci. To będzie fantastyczna zabawa dla najmłodszych, która dodatkowo stawia na rozwój spostrzegawczości!

Dlaczego warto zagrać w Ukryte światy?

  • Jest to wyjątkowa gra w ukryte obiekty, która zabierze Cię do świata fantasy
  • Poćwiczysz dzięki niej swoją spostrzegawczość
  • W tę grę zagrasz na swoim komputerze stacjonarnym
Zaznacz
Przybliż/Oddal
Obróć