Uphill Rush Slide Jump
Uphill Rush Slide Jump

Uphill Rush Slide Jump

83%
reklama

Uphill Rush Slide Jump

EN

Oto Uphill Rush Slide Jump, czyli najbardziej szalony skok na pontonie jaki widział świat! A jeśli nawet nie najbardziej szalony to na pewno bardzo satysfakcjonujący. Gra polega na wykonaniu widowiskowego ślizgu na kole, pontonie, dmuchanym materacu i innych tego rodzaju rzeczach. Rozpędź się na olbrzymiej zjeżdżalni trafiając w odpowiednim czasie na zaznaczone na okręgu pole. Im celniej tym lepiej - nabierzesz większej prędkości. Później patrz jak sterowany przez Ciebie chłopak tnie powietrze i rozsuwa przeszkody, które piętrzą się na jego drodze.

Za każdą próbę otrzymasz nieco funduszy, które możesz zainwestować w podniesienie poziomu prędkości na rozbiegu lub prędkości lotu. Koniecznie o tym pamiętaj, ponieważ ulepszanie tych współczynników pozwoli Ci szybko i sprawnie przechodzić do kolejnych etapów rozgrywki, a tam czekają nowości. Podczas lotu zbierasz też diamenty, za które samodzielnie możesz kupić nowe ślizgacze.

Takie wodne zabawy to niezła gratka, a do tego wyjątkowo wciągająca. Gryfek oferuje Ci znacznie więcej podobnych gier. Zapraszamy Cię do sprawdzenia się w grze kulą przez wyspę, w której na pewnym odludziu będziesz prowadzić kolorową piłkę przez różne przeszkody.

Dlaczego warto zagrać w Uphill Rush Slide Jump?

  • To wyjątkowo wciągająca gra zręcznościowa, w której skaczemy na ogromnej wodnej zjeżdżalni
  • Trójwymiarowa grafika wzmaga poczucie pędu, co sprawia dodatkową satysfakcję na każdym nowym poziomie
  • W trakcie rozgrywki nie wyświetlają się dodatkowe reklamy
Uphill Rush Slide JumpUphill Rush Slide JumpUphill Rush Slide Jump
Graj z użyciem myszki