reklama
reklama
3D Mahjong

3D Mahjong

76%

3D Mahjong

EN

Mahjong 3D to jedna z wariacji na temat klasycznej gry logicznej, która zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających fanów. Jak wiesz, mahjong to gra chińskich filozofów, którzy mierzyli się w niej między sobą, ale również z własnymi umysłami. Wymaga nie tylko spostrzegawczości, ale też strategii i planowania. Tylko łącząc wszystkie te elementy można regularnie odnosić sukcesy!

Rozgrywka oferuje kilka ciekawych urozmaiceń. Możesz zagrać nie tylko na klasycznej planszy z klasycznymi kamieniami. Odwiedź menu, żeby zobaczyć dodatkowe modyfikacje. Możesz na przykład wybrać jeden z dziesiątek układów, a przy okazji z góry znasz sumę elementów do usunięcia oraz ilość swobodnych kamieni na początku gry. Zmienisz również ich wygląd - szczególnie podoba nam się ten, który wykorzystuje stare ikony z systemu Windows!

Gimnastyka umysłowa jest bardzo ważna i warto wykonywać ją codziennie. Gry znakomicie się do tego nadają. Przekonaj się jak poradzisz sobie z sudoku. Obok Mahjonga to jeden z najpopularniejszych rodzajów gier logicznych!

Dlaczego warto zagrać w 3D Mahjong?

  • To klasyczna gra logiczna, która od wielu lat nie nudzi się fanom z całego świata
  • Gra oferuje ciekawe i zabawne modyfikacje, które wciągają na dłużej
  • 3D Mahjong jest dostosowany nie tylko do komputerów stacjonarnych, ale też do urządzeń przenośnych
Graj z użyciem myszki