Mahjong Titans
Mahjong Titans

Mahjong Titans

67%
reklama

Mahjong Titans

EN

Mahjong Titans to absolutnie klasyczny wariant popularnej gry logicznej, która cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu wieków na całym świecie. Przed Tobą plansza, na której znajduje się stos 144 kamieni z różnymi symbolami. Zostały podzielone na kategorie: Wiatry, Smoki oraz Kwiaty i Pory Roku. Twoim zadaniem jest dobieranie ich w pary w celu usunięcia. Wygrywasz, kiedy nie ma już ani jednego kamienia! Oczywiście to nie takie proste i w grze mogą skończyć się ruchy. Wtedy musisz zacząć jeszcze raz.

Mała podpowiedź: postaraj się najpierw pozbyć kamieni, które znajdują się najwyżej, ponieważ zasłaniają i blokują dostęp do największej ilości kolejnych. To powinno ułatwić Ci każdą rozgrywkę!

Szukasz wyciszających gier, które wymagają skupienia? Mamy dla Ciebie wiele takich propozycji, ale szczególnie zachęcamy Cię do zapoznania się z grą Pasjans Zacisze, która powinna spełnić takie oczekiwania.

Dlaczego warto zagrać w Mahjong Titans?

  • To klasyczna gra logiczna z elementami strategii, w której zadaniem gracza jest oczyszczenie planszy z kamieni przez dobieranie ich w pary
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie lub tablecie
  • W grze brak dodatkowych reklam, które przerywałyby rozgrywkę
Graj z użyciem myszki