Barbie: Rockowe połączenia

Barbie: Rockowe połączenia

86%
reklama

Barbie: Rockowe połączenia

PL

Kto by pomyślał, że Barbie lubi rockowe połączenia! Może pamiętasz musical Barbie: Rockowa Księżniczka (2015), w którym na skutek zabawnych pomyłek dwie zupełnie różne osobowości muszą zmierzyć się z kompletnie nieznaną sobie wcześniej rzeczywistością. Courtney i Erica zamieniły się miejscami. Spokojna i stonowana Courtney znalazła się w letnim obozie dla muzyków POP, a przebojowa gwiazda rocka Erica - na obozie dla księżniczek. Dziewczyny, pomimo początkowej niechęci zaczynają się nie tylko aklimatyzować w nowym towarzystwie, ale również je lubić. I to z wzajemnością!

W grze Barbie: Rockowe połączenia Twoim zadaniem będzie odszukanie i połączenie linią klocków tego samego koloru. Brzmi znajomo? Oczywiście! Ale nie będzie nudno, nie martw się. Zwróć uwagę na różne bonusy takie jak nutka, która pomoże Ci usunąć z planszy elementy w dowolnym kolorze. Wykonuj zadania, żeby zebrać cały zespół na koniec każdego poziomu. Jeśli pójdzie Ci naprawdę dobrze może uda Ci się wziąć udział w całej trasie koncertowej, a dziewczyny mają w planie wiele występów na całym świecie.

Jak widać gry w klocki to klasyka, która chyba nigdy się nie znudzi. Dzięki wyjątkowo prostej zasadzie działania zostawiają ogromne pole do popisu dla tworzenia ciekawych gier. Koniecznie sprawdź inne propozycje tego rodzaju!

Dlaczego warto zagrać w Barbie: Rockowe połączenia?

  • Gra w języku polskim
  • Brak reklam w trakcie rozgrywki i między poziomami
  • Można grać na komputerze, ale też na urządzeniach mobilnych
  • Barbie to postać znana i lubiana od lat na całym świecie
  • Gra spodoba się fanom filmu Barbie: Rockowa księżniczka
Graj z użyciem myszki
{$tubia}