Bubble Tower 3D
Bubble Tower 3D

Bubble Tower 3D

68%
reklama

Bubble Tower 3D

EN

Bubble Tower 3D to innowacyjna gra z gatunku strzelanek do bąbelków, która wyróżnia się nietypowym podejściem do tej dobrze znanej formuły. Czy jesteś gotowy, by przetestować swoje umiejętności w zupełnie nowej, trójwymiarowej odsłonie? Każda partia w tej grze trwa tak długo, jak długo jesteś w stanie znaleźć pasujące kombinacje. Przenieś się do tajemniczej świątyni w dżungli, gdzie całe pole gry to ozdobna kolumna, którą możesz obracać w poszukiwaniu najlepszych dopasowań. Nie pozwól, aby jakiekolwiek bąbelki przekroczyły czerwoną linię!

Jak grać w Bubble Tower 3D?

Rozpocznij grę od dokładnego przyjrzenia się kolorowi bąbelka w armacie. Jakie dopasowanie byłoby najkorzystniejsze? Kliknij i przytrzymaj, a następnie przesuń kursor, by obrócić kolumnę i wyszukać najlepsze rozwiązanie. Po podjęciu decyzji, kliknij ponownie w wybrane miejsce i obserwuj, jak Twój bąbelek leci w kierunku celu. Każdy błąd dodaje szarą kulę w dolnym prawym rogu ekranu. Jeśli nie uda Ci się dopasować kulek cztery razy, bąbelki opadną o rząd niżej. Zbyt wiele błędów może szybko przysporzyć Ci problemów, więc graj mądrze!

Zobacz, jak długo wytrzymasz!

Postaw sobie za cel nowy rekord i baw się, poznając inne gry w kulki! To klasyczna rozrywka, która czaruje graczy od lat! Przekonaj się jak Ci pójdzie w innych grach na spostrzegawczość. To zabawa dla każdego!

Kto jest autorem gry Bubble Tower 3D?

Gra została stworzona przez Famobi, znanego dewelopera gier mobilnych i przeglądarkowych.

Graj z użyciem myszki