reklama
reklama
Utylizacja pojazdów

Utylizacja pojazdów

73%

Utylizacja pojazdów

EN

Utylizacja pojazdów jest w prawdziwym świecie bardzo poważnym przedsięwzięciem. Przedsiębiorstwa, które się tym zajmują mają nad sobą bardzo wiele organów, które je nadzorują, również pod kątem tego, czy odpowiednio dbają o środowisko naturalne. W tej grze nie będziesz na szczęście musiał gościć inspektorów ani wypełniać góry dokumentów. W zamian za to czeka Cię niezła zabawa przy wielkiej niszczycielskiej sile prasy hydraulicznej.

Przedsiębiorstwo utylizujące pojazdy, którego szefem właśnie się stajesz, to nie tylko zabawa, ale również firma do poprowadzenia. Zwróć uwagę na różne opcje ulepszeń, które usprawnią zdecydowanie cały proces. Zarabiaj pieniądze i wydawaj je na usprawnienie maszyn. Powrót do gry w kolejne dni zapewni Ci dodatkowy zastrzyk gotówki na początek!

Masz w sobie żyłkę do interesów albo chcesz przekonać się jak różne firmy działają od podszewki? Na dobry początek możesz bawić się w gry w zarządzanie, które zebraliśmy dla Ciebie na Gryfku. Tam czeka na Ciebie pozycja menedżera naprawdę różnych przedsiębiorstw!

Dlaczego warto zagrać w Utylizacja pojazdów?

  • To trójwymiarowa gra w zarządzanie przedsiębiorstwem kasującym stare samochody
  • Rozwijanie własnego biznesu, szczególnie tak mało popularnego, może być ciekawym doświadczeniem
  • Można zagrać na komputerze stacjonarnym lub urządzeniach przenośnych
Graj z użyciem myszki