Rozbudowa tratwy

Rozbudowa tratwy

85%
reklama

Rozbudowa tratwy

EN

Idle Arks to gra w przetrwanie na morzu, w której jako kapitan musisz zbudować tratwę. Wielka powódź pochłonęła bowiem wszystko w zasięgu wzroku. W grze ratujesz innych rozbitków, tworzysz zespół budowniczych i wyruszasz w świat, by eksplorować nowe cywilizacje i kontynenty. Zadaniem gracza jest zbieranie materiałów, rozwijanie tratwy i zarządzanie zasobami. Mechanika gry łączy elementy strategii i idle clicker, co sprawia, że każdy poziom staje się wyzwaniem, a rozbudowa tratwy daje satysfakcję z postępów.

Jak grać w Idle Arks?

Sterowanie w Idle Arks jest proste: wystarczy tapnąć (albo kliknąć), aby zbierać dryfujące drewno i inne materiały potrzebne do budowy statku. Pomagasz rozbitkom i przekształcasz ich w członków swojej załogi budowlanej. Gra oferuje również mechanizmy zarobkowania pasywnego oraz możliwość ulepszania tratwy, co pozwala na ciągły rozwój i odblokowywanie nowych obszarów morskich, nawet podczas twojej nieobecności w grze.

Sprawdź się w innych grach

Jeśli spodobała Ci się Idle Arks, z pewnością zainteresują Cię inne gry w zarządzanie. Jeśli zaczarował Cię kolorowy i trójwymiarowy klimat, koniecznie sprawdź Rodeo Stampede, która łączy zręcznościowe wyzwania z elementami zarządzania zoo i jest pełna humoru oraz zabawy.

Kto jest autorem gry Idle Arks?

Gra Idle Arks została stworzona przez BHome Games.

Graj z użyciem myszki
{$tubia}