Koci Tetris

Koci Tetris

78%
reklama

Koci Tetris

EN

Mewtrix to urocza i wciągająca gra logiczna, która łączy klasyczną rozgrywkę typu Tetris z przesłodkimi kotkami. Twoim celem jest obracanie grup trzech kolorowych kotków, aby dopasować co najmniej trzy identyczne kotki. Gdy uda ci się ułożyć grupę identycznych kotków, znikają one z planszy, robiąc miejsce dla nowych. Gra staje się coraz szybsza, im dłużej grasz, co wymaga coraz większej zręczności i szybkiego myślenia. Mewtrix oferuje proste, ale angażujące mechaniki, które zapewniają godziny zabawy. Czy potrafisz zapobiec zapełnieniu się planszy i utrzymać kotki pod kontrolą?

Jak grać w Mewtrix?

Sterowanie w Mewtrix jest bardzo proste. Na komputerze używasz strzałek na klawiaturze do przesuwania grup kotków w lewo, w prawo oraz do obracania ich. Strzałka w dół przyspiesza opadanie kotków. Na urządzeniach mobilnych i tabletach sterowanie odbywa się poprzez dotykowy ekran – przesuwaj palcem, aby przesuwać kotki, i stuknij, aby je obracać. Mechanika gry opiera się na tworzeniu łańcuchów reakcji, które pozwalają na usunięcie większej liczby kotków w jednym ruchu. Staraj się planować swoje ruchy z wyprzedzeniem, aby utrzymać planszę w porządku i zdobywać więcej punktów.

Poznaj więcej logicznych klasyków!

Jeśli spodobała Ci się gra Mewtrix, koniecznie sprawdź inne gry logiczne oraz różne warianty gry w Tetris. Polecamy również grę Tetris w sześcianie, w której możesz cieszyć się klasyczną rozgrywką w nowoczesnej odsłonie. Odkrywaj nowe wyzwania i rozwijaj swoje umiejętności logicznego myślenia!

Kto jest autorem gry Mewtrix?

Mewtrix została stworzona przez Flying Sheep.

Sterowanie
{$tubia}