Stajnia Lucky

Stajnia Lucky

81%
reklama

Stajnia Lucky

DE

Spirit: Lucky Horse Farm to gra, w której zajmujesz się farmą koni. Twoim zadaniem jest opieka nad końmi, w tym prowadzenie ich po terenie farmy, omijanie przeszkód oraz wykonywanie specyficznych ruchów. Gracz ma również za zadanie czyścić i pielęgnować ciało oraz grzywę koni, czyścić kopyta. Kiedy koń zabrudzi swoje otoczenie, należy je posprzątać. Gra oferuje możliwość ulepszania stajni, co dodaje kolejną warstwę zaangażowania w zarządzanie farmą.

Jak grać w Lucky Pferdehof?

Sterowanie w grze odbywa się za pomocą myszki. Gracz może swobodnie poruszać koniem po farmie, skacząc przez przeszkody i wykonując określone manewry. Na urządzeniach mobilnych gra działa podobnie, z tym że sterowanie odbywa się przez dotyk. W grze można także korzystać z opcji ulepszania elementów stajni, co wymaga zdobywania monet i inwestowania ich w rozwój farmy.

Pomóż też innym i baw się przy tym!

Jeśli lubisz Spirit: Lucky Horse Farm, sprawdź również inne gry z opieką nad zwierzętami oraz gry z końmi, takie jak My Pony: My Little Race, gdzie również można cieszyć się emocjonującą rozgrywką związaną z hodowlą i wyścigami kucyków.

Kto jest autorem gry Lucky Pferdehof?

Gra została stworzona przez Toggo.

Graj z użyciem myszki
{$tubia}