Dora i zaginione konie
Dora i zaginione konie

Dora i zaginione konie

82%
reklama

Dora i zaginione konie

EN

Dora: Legend of the Lost Horses to interaktywna gra przygodowa, w której towarzyszysz Dorze i jej przyjaciołom w eksploracji Wyspy Zaginionych Koni. Twoim zadaniem jest pomóc Dorze odnaleźć przyjaciół i uratować konie przed bandytami. Gra podzielona jest na dwie aktywności rozgrywane na czterech unikalnych poziomach. Gracze będą musieli poruszać się po labiryntach, unikać zablokowanych tras i zbierać marchewki pozostawione przez przyjaciół Dory. Znajdowanie tęcz zwiększa pole widzenia i dodaje cenne bonusy marchewkowe. Poziomy zawierają również sekcje z pytaniami wielokrotnego wyboru, gdzie trzeba odpowiedzieć na pytania i zidentyfikować piktogramy w odpowiedniej kolejności.

Jak grać w Dora: Legend of the Lost Horses?

Sterowanie w Dora: Legend of the Lost Horses jest intuicyjne i proste. Na komputerze używasz myszki do interakcji z grą. Klikaj na ekrany, aby poruszać się po wyspie, zbierać marchewki i unikać przeszkód. Dora jest narratorem w grze, poprowadzi cię przez cele każdego poziomu. Na urządzeniach mobilnych korzystasz z dotykowego ekranu, aby sterować postacią i wchodzić w interakcje z otoczeniem. Mechaniki gry obejmują nawigację po labiryntach, unikanie blokad, zbieranie bonusów oraz rozwiązywanie zagadek wielokrotnego wyboru, co czyni rozgrywkę różnorodną i ekscytującą.

Więcej przygód z Dorą czeka!

Jeśli podobała Ci się gra Dora: Legend of the Lost Horses, koniecznie sprawdź inne gry dla dzieci oraz grę Casa de Dora: New Adventures, w której możesz odkrywać dom Dory i brać udział w minigrach. Dołącz do Dory i jej przyjaciół, aby przeżyć jeszcze więcej niesamowitych przygód!

Kto jest autorem gry Dora: Legend of the Lost Horses?

Dora: Legend of the Lost Horses została stworzona przez Nickelodeon.

Graj z użyciem myszki