Mali strażacy
Mali strażacy

Mali strażacy

80%
reklama

Mali strażacy

EN

Nick Jr: Firefighters to ekscytująca gra online, w której ulubieni bohaterowie z bajek i kreskówek Bubble Guppies, Blaze and the Monster Machines oraz Psi Patrol stają się dzielnymi strażakami. Twoim zadaniem jest pomóc im w walce z pożarami i ratowaniu mieszkańców. Gra składa się z kilku poziomów, na których musisz zebrać niezbędny sprzęt strażacki, taki jak kombinezon, kask, róg, gaśnicę, rękawice i latarkę. Następnie kierujesz wozem strażackim przez miasto, gasząc pożary i wykonując inne zadania związane z pracą strażaka. Gra oferuje ciekawe doświadczenie strażackie, które jest zarówno edukacyjne, jak i pełne zabawy.

Jak grać w Nick Jr: Firefighters?

Sterowanie w Nick Jr: Firefighters jest proste i intuicyjne. Używaj strzałek na klawiaturze do poruszania się i skakania po stacji strażackiej oraz do zjeżdżania po rurach, zbierając potrzebny sprzęt. Klawisz strzałki w dół służy do zjeżdżania po rurze. Gdy już zbierzesz cały sprzęt, wsiądź do wozu strażackiego i kieruj nim przez miasto, używając strzałek do nawigacji. Do gaszenia pożarów używaj myszki, aby celować i rozpylać wodę. Gra oferuje realistyczne scenariusze i zadania, które sprawiają, że gra jest angażująca i pouczająca.

Przygody i zadania tutaj się nie kończą!

Jeśli podobała Ci się gra Nick Jr: Firefighters, koniecznie sprawdź inne gry z bohaterami bajek. Polecamy również grę Psi Patrol: Super Misje, w której możesz pomagać ulubionym pieskom w ich codziennych zadaniach ratunkowych. Dołącz do ulubionych bohaterów i ciesz się kolejnymi przygodami!

Kto jest autorem gry Nick Jr: Firefighters?

Nick Jr: Firefighters została stworzona przez Nickelodeon.

Sterowanie