Kraina Lodu: Lodowy bieg
Kraina Lodu: Lodowy bieg

Kraina Lodu: Lodowy bieg

78%
reklama

Kraina Lodu: Lodowy bieg

EN

Kraina Lodu potrzebuje pomocy! Koniecznie weź udział w lodowym biegu, żeby pomóc trollom rozwiązać niespodziewany problem. W górach okalających Arendelle pełno jest skarbów niedostępnych dla większości ludzi. Jednymi z nich są magiczne kryształy, których strzegą zaczarowane trolle, te same, które adoptowały kiedyś Kristoffa. Teraz jednak stało się coś niepokojącego. Kryształy tracą swój blask, a jeśli go nie odzyskają to zniknie zorza polarna! Istnieje jednak sposób, by temu zapobiec. Trójka naszych bohaterów musi wykorzystać wszystkie swoje talenty, żeby zebrać nowe kryształy!

W tej grze czeka Cię bieg z przeszkodami, w którym pokierujesz Anną, Elsą, Kristoffem oraz Olafem. Każdy z nich będzie mógł popisać się swoimi umiejętnościami. Nikt nie skacze tak wysoko jak Anna, Elsa może w biegu tworzyć lodowe mosty, Kristoff rozbijać toporkiem bryły lodu, a Olaf jako jedyny może wturlać się do tuneli.

W Arendele nigdy nie brakuje przygód. Można od tego stracić głowę i to całkiem dosłownie! Zostań z Olafem i pomóż mu skompletować wszystkie elementy jego wesołej fizjonomii w grze Wspinaczka Olafa. Sven też nie może się doczekać tej zabawy!

Dlaczego warto zagrać w Kraina Lodu: Lodowy bieg?

  • To wciągająca gra zręcznościowa z bohaterami filmów Kraina Lodu
  • Gra powinna przypaść dom gustu również młodszym graczom, którzy są miłośnikami bohaterów takich jak Anna, Elsa, Kristoff i Olaf
  • Gra jest odpowiednia dla urządzeń mobilnych oraz komputerów stacjonarnych
Graj z użyciem myszki