SpongeBob Run

SpongeBob Run

82%
reklama

SpongeBob Run

EN

SpongeBob Run to ekscytująca gra pełna dynamicznych przygód w podwodnym świecie Bikini Dolnego. Wcielasz się w rolę SpongeBoba, który musi odzyskać bar Pod Tłustym Krabem, skradziony przez gigantycznego robota Planktona. Gra oferuje prawie 20 różnych tras do pokonania, pełnych kolorowych grafik i kreatywnych pomysłów. Zbieraj smakołyki, eliminuj wrogów i odkrywaj nowe poziomy, aby pomóc SpongeBobowi w jego misji.

Jak grać w SpongeBob Run?

SpongeBob automatycznie biegnie do przodu, a twoim zadaniem jest naciskanie Spacji w odpowiednich momentach, aby skakać. Skakanie jest niezbędne do unikania przeszkód i eliminowania wrogów. W grze nie możesz zginąć, ale stracisz zebrane smakołyki, jeśli zostaniesz dotknięty przez wroga lub przeszkodę. Twoim celem jest odzyskanie tych smakołyków przed dotarciem do mety, aby przejść do następnego etapu.

Więcej przygód ze SpongeBobem dla Ciebie!

Jeśli spodobała ci się ta gra, koniecznie sprawdź inne przygody ze SpongeBobem, takie jak SpongeBob: Rock Collector. Odkrywaj nowe miejsca, zbieraj skarby i ciesz się różnorodnymi wyzwaniami w tej fascynującej grze. Każda gra z udziałem SpongeBoba to gwarancja świetnej zabawy!

Kto jest autorem gry SpongeBob Run?

Autorem gry SpongeBob Run jest Nickelodeon.

SPACJA
Skok