SpongeBob i Świat Rękawic
SpongeBob i Świat Rękawic

SpongeBob i Świat Rękawic

83%
reklama

SpongeBob i Świat Rękawic

EN

W grze SpongeBob: Glove Universe Bikini Dolne staje się centrum rozrywki! Wielki festiwal zawitał do podwodnego miasta i oczekuje gości z całego dna oceanu! Dołącz do SpongeBoba i jego przyjaciół, aby świętować inaugurację nowego Glove Universe. Czeka na Ciebie dziewięć stref atrakcji, w których możesz spędzić najlepszy czas dzisiejszego dnia! Niektóre lokacje są darmowe, a inne wymagają biletów. Wejdź na fascynujący festiwal i odkryj go samodzielnie!

Jak grać w SpongeBob: Glove Universe?

Każda mini-gra ma inne instrukcje. W większości z nich musisz używać myszki. Na przykład w grze Balloon Blaster musisz napełnić balon wodą, klikając i przytrzymując przycisk myszy. Podążaj za balonem na ekranie i upewnij się, że jest napełniony płynem. Jeśli nie uda ci się tego zrobić, gra się zakończy! W grze Pop' Til You Drop musisz zestrzelić trzy czerwone balony, klikając w odpowiednim momencie. Zwracaj uwagę na ruchomy cel i kliknij, kiedy będziesz gotowy. Inne mini-gry, takie jak Monster Glover, mają limit czasowy – masz czterdzieści pięć sekund na zestrzelenie potworów pojawiających się na ekranie.

Zostań w Bikini Dolnym i baw się dalej!

Jeśli spodobała ci się ta gra, koniecznie sprawdź inne przygody ze SpongeBobem, takie jak Bikini Bottom Tic Tac Toe. W tej grze klasyczne kółko i krzyżyk zyskuje nowy, podwodny wymiar, w którym możesz zmierzyć się z ulubionymi postaciami. Każda gra z udziałem SpongeBoba to gwarancja świetnej zabawy i nowych wyzwań, które zapewnią godziny rozrywki. Szukasz innych propozycji? Zajrzyj do gier dla dzieci, gdzie wybór zabaw i atrakcji jest ogromny!

Kto jest autorem gry SpongeBob: Glove Universe?

Autorem gry SpongeBob: Glove Universe jest Nickelodeon.

Graj z użyciem myszki