Spongebob: Wyścig ślimaków

Spongebob: Wyścig ślimaków

68%
reklama

Spongebob: Wyścig ślimaków

EN

W grze SpongeBob The Great Snail Race, Gacuś prosi o twoją pomoc w Wielkim Wyścigu Ślimaków! Mieszkańcy Bikini Dolnego zawsze wiedzą, jak się bawić, organizując parady czy grille. Tym razem goszczą Wyścig Ślimaków, a zwycięzca będzie mógł jeść za darmo przez miesiąc w Pod Tłustym Krabem. Ambitny Gacuś postanowił wziąć udział w tej rywalizacji. Twoim zadaniem jest pomóc mu wygrać wyścig, unikać przeszkód i biec jak najszybciej, aby spełnić marzenie Gacusia.

Jak grać w SpongeBob The Great Snail Race?

Przed rozpoczęciem wyścigu musisz dostosować swojego ślimaka w Garażu Ślimaków. Możesz wybrać jego kolor, rodzaj muszli oraz ubrania i sprzęt ochronny. Klikaj na strzałki, aby przeglądać dostępne przedmioty. W sekcji Sprzęt możesz zobaczyć, jakie ulepszenia możesz zdobyć dla swojego ślimaka. Niektóre z nich zwiększą jego prędkość, inne dodadzą energii, a jeszcze inne uczynią go odpornym na przeszkody.

Więcej przygód ze SpongeBobem dla Ciebie!

Jeśli podobała Ci się ta gra, koniecznie sprawdź inne przygody ze SpongeBobem, takie jak SpongeBob PuzzlePants. Odkrywaj nowe miejsca, rozwiązuj zagadki i ciesz się wieloma wyzwaniami w tej fascynującej grze. Każda gra z udziałem SpongeBoba to gwarancja świetnej zabawy!

Kto jest autorem gry SpongeBob The Great Snail Race?

Autorem gry SpongeBob The Great Snail Race jest Agame.

Sterowanie
SPACJA
Skok