Puchar Cartoona

Puchar Cartoona

85%
reklama

Puchar Cartoona

PL

Puchar Cartoona 2022 (Toon Cup) to najbardziej zwariowany turniej piłki nożnej w jakim zdarzy Ci się wziąć udział! Wybierz drużynę składającą się z Twoich ulubionych postaci Cartoon Network i poprowadź ją do zwycięstwa! Możesz stworzyć skład z różnych kreskówek, takich jak Niesamowity Świat Gumballa, Młodzi Tytani, Atomówki albo Pora na przygodę. To będą naprawdę niesamowite zawody!

W tej grze absolutnie nie da się nudzić! Poza zwycięstwem możesz odblokować różne osiągnięcia, zdobywać szalone bonusy, takie jak bananowa tarcza, śnieżna kula i wiele innych. Poluj na worki z monetami, bo możesz kupić za nie mnóstwo ciekawych rzeczy: nowe piłki, nowy stadion, a przede wszystkim lepsze umiejętności dla członków swojej drużyny.

Takie zawody nie zdarzają się często, właściwie to w ogóle się nie zdarzają, więc żal byłoby przegapić taką okazje na piłkarskie emocje w wykonaniu tak szalonych zawodników. A kiedy już turniej się zakończy, najlepsza drużyna wzniesie puchar, a reszta obejdzie się smakiem: zabierz ekipę na Superkręgle!

Dlaczego warto zagrać w Puchar Cartoona?

  • To kolorowa, dynamiczna i zwariowana gra piłkarska z bohaterami Cartoon Network
  • Prawdopodobnie żadna gra piłkarska na świecie nie ma tak zabawnej i urozmaiconej rozgrywki
  • W grze możesz kupić mnóstwo nowych skórek oraz ulepszeń, a dodatkowo zdobywać osiągnięcia
  • Gra jest w języku polskim
  • Można zagrać na smartfonie, tablecie albo komputerze stacjonarnym
Puchar CartoonaPuchar CartoonaPuchar Cartoona
Sterowanie
SPACJA
Akcja
{$tubia}