reklama
reklama
Turniej Tenisa Stołowego

Turniej Tenisa Stołowego

77%

Turniej Tenisa Stołowego

PL

Turniej Tenisa Stołowego to wielka zabawa z Twoimi ulubionymi bohaterami kreskówek Cartoon Network. Kto chociaż raz nie marzył o tym, żeby naprawdę odwiedzić szkołę w Elmor i nie zagrać w ping-ponga z Gumballem i Darwinem? My marzyliśmy o tym znacznie więcej niż raz! Teraz to pragnienie się spełnia! W turnieju tenisa stołowego biorą udział, poza szkolnymi kolegami Gumballa, także misie z Między Nami Misiami, Młodzi Tytani, Ben 10 i Atomówki. Gra z taką ekipą to będzie najlepszy turniej ping-ponga na świcie!

W grze dostępne są trzy tryby: szybka gra do pięciu punktów, mały turniej oraz duży turniej. W małym turnieju masz do rozegrania sześć spotkań, a w dużym aż trzynaście. Jeśli dobrze pójdzie Ci w tym ostatnim odblokujesz nowych bohaterów!

Na Gryfku spotkasz wielu swoich ulubieńców z bajek i kreskówek, którzy wymyślili sobie zabawę w sportową rywalizację albo przeżywają jedną ze swoich przygód. Jednym z nich jest Ben 10, który po partyjce ping-ponga wrócił do swoich kosmicznych perypetii.

Dlaczego warto zagrać w Turniej Tenisa Stołowego?

  • To kolorowa i zabawna gra w ping-ponga z bohaterami kreskówek Cartoon Network
  • Gra oferuje aż trzy tryby gry, do szybkiej rozgrywki i dla osób, które chcą pograć dłużej
  • Bohaterowie mówią w języku polskim!
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie, tablecie

Graj z użyciem myszki