Gumball: Łowca Trofeów
Gumball: Łowca Trofeów

Gumball: Łowca Trofeów

82%
reklama

Gumball: Łowca Trofeów

PL

Gumball to prawdziwy Łowca Trofeów. Chłopcy bardzo lubią buszować po strychu, bo czasami mogą znaleźć tam coś ciekawego. Tym razem w ręce Darwina wpadła "nieznana i potencjalnie niebezpieczna gra bez instrukcji". To jest coś, co lubią najbardziej! Wkrótce rozpocznie się niesamowita i zupełnie nieprzewidywalna zabawa pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji! Zdecyduj czy chcesz grać w pojedynkę czy zaprosić do wspólnej zabawy drugiego gracza i zaczynamy!

Gra rozpoczyna się od rzutu kostką. W zależności od tego ile oczek wyrzucisz, o tyle pól przesuniesz się na planszy, która okazuje się rozłożona po niemal całym Elmore! Możesz po prostu przejść kilka z nich lub trafić na pole specjalne. Tam czeka Cię niespodzianka: dodatkowy rzut lub teleportacja w odleglejsze rojony mapy. Jednak sedno zabawy to mini gry. Jest ich całe mnóstwo, a zwycięzca będzie mógł zakupić dla siebie trofeum. Kto będzie miał ich więcej na końcu ten wygrywa!

Gumall i Darwin mają głowy pełne pomysłów i uwielbiają aktywne spędzanie czasu. Przyłącz się do nich podczas podwórkowej Olimpiady Gumballa, w której rywalizacja przeplatana jest dobrą zabawą!

Dlaczego warto zagrać w Gumball: Łowca Trofeów?

  • To wciągająca, pełna emocji gra z udziałem bohaterów Niesamowitego Świata Gumballa, którzy rozgrywają grę planszową w całym mieście
  • Gra w polskiej wersji językowej
  • W grze nie ma dodatkowych reklam, które przerywałyby rozgrywkę
  • Grę uruchomisz na komputerach stacjonarnych oraz urządzeniach mobilnych
Graj z użyciem myszki