Kicia Rożek: W obronie królestwa!

Kicia Rożek: W obronie królestwa!

83%
reklama

Kicia Rożek: W obronie królestwa!

PL

W obronie królestwa to dynamiczna gra platformowa, w której księżniczka Kicia Rożek i jej kompanii muszą uratować mieszkańców królestwa i odeprzeć siły zła. Nasi bohaterowie przemierzą wiele różnorodnych krain i napotkają na niezliczoną ilość przeszkód - ale nie oszukujmy się, nic ich nie powstrzyma przed ocaleniem przyjaciół! Podczas gry wcielisz się w kilka postaci, które dobrze znasz z kreskówki. Każda z nich dysponuje innymi umiejętnościami, dzięki czemu każdy poziom zawiera inny zestaw mechanik i przeszkód. Twoim głównym zadaniem jest ukończenie wszystkich poziomów i uratowanie tylu mieszkańców królestwa ilu tylko zdołasz!

Kicia Rożek: W obronie królestwa to jedna z naszych ulubionych gier platformowych. Zawiera wszystkie cechy charakterystyczne dla udanej platformówki - dynamiczna rozgrywka, przyjemna grafika i projekty poziomów, zbieranie skarbów i oczywiście dobrze ukryte znajdźki. Żaden fan klasycznych platformówek nie będzie zawiedziony!

Dlaczego warto zagrać w Kicia Rożek: W obronie królestwa?

  • Jest to bardzo udana gra platformowa z dużą ilością unikalnych mechanik, w zależności od aktywnej w danej chwili postaci
  • Umożliwia grę Twoimi ulubionymi postaciami z kreskówki: Kicią Rożek i jej bratem Piesiem, Dr. Lisiczką oraz Orłodylem
  • Gra nie zawiera żadnych dodatkowych reklam video wyświetlanych podczas rozgrywki
  • Możesz się bawić na komputerze, smartfonie lub tablecie
  • Młodszych graczy (i nie tylko!) ucieszy na pewno polska wersja językowa
Kicia Rożek: W obronie królestwa!Kicia Rożek: W obronie królestwa!Kicia Rożek: W obronie królestwa!
Sterowanie
SPACJA
Atak
ENTER
Magnes