Myszka Miki: Nocne odgłosy
Myszka Miki: Nocne odgłosy

Myszka Miki: Nocne odgłosy

78%
reklama

Myszka Miki: Nocne odgłosy

EN

Nocne odgłosy to gra, która opowiada o wizycie Myszki Miki na zamku jego przyjaciela - Hrabiego Mikuli. Nieco dziwny arystokrata poprosił Mikiego o pomoc. Od pewnego czasu, nocą, w jego zamku słychać dziwne, niepokojące odgłosy. Hrabia poważnie obawia się, że jego dom jest nawiedzony przez duchy! Przyłącz się do Myszki Miki i przemierzaj korytarze zamku, żeby odszukać źródło hałasów i jeśli to możliwe, uspokoić właściciela tej mrocznej siedziby.

Zamek Hrabiego Mikuli jest pełen niespodzianek i skarbów. Na każdym poziomie postaraj się zebrać wszystkie potrzebne obiekty. Niektóre z nich mogą Ci się bardzo przydać. Myszka Miki jest naprawdę odważna, skoro wybrała się na wycieczkę po tym złowieszczym miejscu, ale Twoja obecność na pewno też dodaje jej otuchy. Czas rozwiązać zagadkę nocnych odgłosów!

Halloween budzi grozę nie tylko u Myszki Miki. Scooby-Doo i Kudłaty również mają nie lada kłopoty. Nawiedzony Korytarz Grozy w końcu przestraszy ich na śmierć, jeśli nie unieszkodliwisz duchów rzucając w nie ciastami!

Dlaczego warto zagrać w Myszka Miki: Nocne odgłosy?

  • To gra platformowa dla najmłodszych graczy, w której Myszka Miki zwiedza zamek Hrabiego Mikuli
  • Przyjazna rozgrywka może być znakomitą zabawą z okazji Halloween, która nie nastraszy za bardzo przedszkolaków
  • W trakcie rozgrywki nie pojawiają się dodatkowe reklamy
  • Gra działa na urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych
Sterowanie
SPACJA
Interakcja