Kraina Lodu: Podwójne Kłopoty

Kraina Lodu: Podwójne Kłopoty

81%
reklama

Kraina Lodu: Podwójne Kłopoty

EN

Do Krainy Lodu naciągają podwójne tarapaty! Piękne Arendelle zostało skute lodem przez swoją królową, Elsę. Teraz jej siostra, Anna, razem ze swoim przewodnikiem Kristoffem musi wyruszyć w daleką podróż, żeby odszukać sprawczynię tych problemów. Jak tego dokonają? Oczywiście wspólnymi siłami. Trasa ich wędrówki prowadzi w wysokie góry, pełne niebezpieczeństw. Czyhają na podróżnych wilki, urwiska, przepaście i pochyłości terenu. A to dopiero początek drogi! Na szczęście zarówno Kristoff jak i Anna mają szanse wykorzystać swoje unikatowe umiejętności, żeby dotrzeć bezpiecznie do celu!

To wyjątkowa gra platformowa, skierowana w szczególności dla wszystkich fanów serii Kraina Lodu. Na pewno nie raz mieliście ochotę wybrać się na poszukiwania Elsy razem z Anną i Kristoffem. Teraz macie taką okazję! Przed Wami sześć długich i różnorodnych poziomów. Przejście każdego z nich zbliża Was do rozwikłania zagadki!

Kiedy odszukasz Elsę zostań jeszcze z naszymi bohaterami! Zobacz inne gry z Krainy Lodu, które zebraliśmy na Gryfku, specjalnie z myślą o fanach tej serii filmów. Nie przegap okazji!

Dlaczego warto zagrać w grę Kraina Lodu: Podwójne Kłopoty?

  • To oryginalna gra platformowa, w której gracz ma okazję odszukać Elsę razem z Anną i Kristoffem
  • Wybierz się w pełną przygód podróż w góry okalające piękne Arendelle
  • Kraina Lodu to jedna z najpopularniejszych produkcji Disney'a ostatnich lat, zgromadziła w kinach i przed telewizorami miliony widzów
Sterowanie
SPACJA
Akcja specjalna