Lwia Straż: Na ratunek!
Lwia Straż: Na ratunek!

Lwia Straż: Na ratunek!

80%
reklama

Lwia Straż: Na ratunek!

EN

Lwia Straż rusza na ratunek! Kion jest młodym lwem, w którego żyłach płynie błękitka krew. To drugi potomek Simby i Nali oraz młodszy brat Kiary. Ten dzielny młodzieniec swoi na czele Lwiej straży, której zadaniem jest ochrona lwiej ziemi przed nikczemnymi drapieżnikami, które są gotowe zniszczyć wszystko na swojej drodze. Przyłącz się do Kiona podczas nowych zadań! Tym razem odważne lwiątko przemierza sawannę w poszukiwaniu zwierząt, które odłączyły się od stada i są łatwym celem dla hien. Odszukaj je, ochroń i pomóż wrócić do swoich!

Steruj Kionem za pomocą kursorów (lub tapiąc w odpowiednich miejscach na ekranie urządzenia z ekranem dotykowym), żeby zebrać wszystkie symbole lwiej siły. Kiedy będziesz już przygotowany możesz ruszyć dalej i wykorzystać swoją moc przeciwko hienom i innym złom zwierzętom grasującym w okolicy. Pokonaj je i odszukaj zbłąkane zwierzęta, żeby odprowadzić je bezpiecznie do swoich stad. Masz tylko trzy szanse w każdym etapie, więc uważaj również na niebezpieczne elementy terenu.

Dla wszystkich fanów Króla Lwa interaktywne spotkanie z jego bohaterami to nie lada gratka! Koniecznie zagraj również w grę Lwia Straż: Obrońcy królestwa, w której Kion i jego przyjaciele przeżywają kolejne przygody!

Dlaczego warto zagrać w Lwia Straż: Na ratunek!?

  • To oryginalna gra z bohaterami serialu nawiązującego do filmów z serii Król Lew
  • Piękna grafika oraz dopracowane szczegóły rozgrywki sprawiają, że każdy może poczuć się jak bohater kreskówki
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie lub tablecie
Graj z użyciem myszki