Kraina Lodu: Lodowe bloki
Kraina Lodu: Lodowe bloki

Kraina Lodu: Lodowe bloki

76%
reklama

Kraina Lodu: Lodowe bloki

EN

Kraina Lodu potrzebuje lodowych bloków. Dawno temu, zanim rozpoczęły się przygody z serii filmów Kristoff mieszkał wysoko w górach i zajmował się właśnie wydobywaniem lodu z zamarzniętych jezior, a później zawoził je do Arendelle i sprzedawał. Teraz, jako nadworny dostawca jej wysokości królowej Elsy, wrócił do tego zajęcia. Pomóż Krostoffowi i Svenowi z dzisiejszą dostawą!

Twoim zadaniem jest wycinanie bloków lodu w odpowiednim kształcie i układanie ich na saniach. problem polega na tym, żeby wszystkie się zmieściły! Ta logiczna zagadka to chleb powszedni dla Kristoffa, ale Tobie na pewno przyda się trochę wprawy. Sprzedaj lód i przekonaj się ile udało Ci się zarobić!

Zobacz koniecznie inne gry o Krainie Lodu, które zgromadziliśmy na Gryfku z myślą o wszystkich małych i dużych miłośnikach tej serii. Elsa, Anna, Olaf i inni bohaterowie na pewno mają wiele przygód do przeżycia!

Dlaczego warto zagrać w grę Kraina Lodu: Lodowe bloki?

  • To gra logiczna w stylu tetrisa z bohaterami popularnego filmu Disney'a Kraina Lodu
  • Główkowanie nad logicznym wyzwaniem jest znacznie przyjemniejsze kiedy towarzyszą mu znane i lubiane postaci, szczególnie w przypadku młodszych graczy
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie lub tablecie
Graj z użyciem myszki