Gumball: Watersonowie

Gumball: Watersonowie

87%
reklama

Gumball: Watersonowie

EN

Watersonowie wkraczają do akcji podczas niesamowitych upałów, które nawiedziły ostatnio Elmore. Pewnego lata słońce okazało się wyjątkowo wredne i grzało tak mocno, że nawet Gumball nie mógł zasnąć. Wyszedł z domu i zorientował się, że wszyscy jego przyjaciele dosłownie rozpływają się z gorąca. Razem z Darwinem postanowili im pomóc! Zrobili sobie prowizoryczne wyrzutnie, załadowali jeden z nich wodą, a drugi kamieniami, a później ruszyli ulicami miasta!

Gumball może strzelać wodnymi pociskami, które przynoszą ulgę w ten wyjątkowo ciepły dzień. Ale trafienie koleżanek i kolegów nie zawsze będzie możliwe. Wtedy nieoceniona okaże się pomoc Darwina, który dzięki miotaczowi kamieni będzie mógł przesuwać różne obiekty, poruszać zapadniami i w ogóle radzić sobie ze wszystkimi przeszkodami, które staną na drodze chłopaków! Zwróć uwagę na podpowiedzi, które ma dla nich Nikole, a także na ograniczoną ilość ładunków w broni!

Kiedy wakacje dobiegną końca, podobnie jak ten upał, dzieciaki z Elmore wrócą do szkoły, gdzie już czeka na nich panna Simian. Cóż, to nie jest najmilsza nauczycielka na świecie, więc dzieciaki chętnie wezmą nogi za pas. Spróbuj zagrać w grę Ucieczka z Elmore, w której pokierujesz Gumballem podczas wielkiej szkolnej eskapady!

Dlaczego warto zagrać w Gumball: Watersonowie?

  • Wodne nazwisko zobowiązuje: Gumball i Darwin ratują mieszkańców Elmore przed upałem
  • To kolorowa i zabawna gra zręcznościowa z elementami wymagającymi logicznego myślenia
  • Można zagrać na komputerze stacjonarnym lub urządzeniach przenośnych
Celowanie i strzał
SPACJA
Zmiana postaci
{$tubia}