Nocne przekąski Scooby Doo
Nocne przekąski Scooby Doo

Nocne przekąski Scooby Doo

78%
reklama

Nocne przekąski Scooby Doo

EN

W grze Scooby-Doo: Midnight Munchies ulubiony pies detektyw powraca i jest gotowy na przekąski! Tym razem Twoim zadaniem jest nakarmienie Scooby'ego jego ulubionymi smakołykami. Gra polega na celowaniu i strzelaniu, gdzie musisz wykorzystać fizykę na swoją korzyść. Przekąski znajdują się po jednej stronie ekranu, a Scooby po drugiej. Unikaj przeszkód, rzucaj przedmiotami pod odpowiednim kątem i ukończ każdy poziom, dostarczając jedzenie Scooby'emu. Gra nie ma ograniczeń czasowych, więc możesz cieszyć się zabawą przez długi czas!

Jak grać w Scooby-Doo: Midnight Munchies?

Sterowanie w grze jest bardzo proste. Użyj myszki, aby kliknąć na ekranie, a następnie wycelować pod odpowiednim kątem. Po zwolnieniu przycisku, Scooby Snacks polecą w stronę Scooby'ego. Gra jest wyzwaniem bez końca, więc masz mnóstwo czasu na doskonalenie swoich umiejętności. Każdy trafiony strzał sprawi, że Scooby dostanie serce nad głową, a jeśli nie trafisz, możesz próbować ponownie. Jeśli napotkasz trudności, możesz kliknąć na Boo, unoszącego się kota, aby zresetować poziom z łatwiejszym celem.

Więcej gier i zabaw ze Scooby'm i Kudłatym!

Jeśli podobała Ci się ta gra, koniecznie sprawdź inne przygody Scooby'ego, a wraz z nimi wiele tajemniczych historii. Polecamy również grę Food Frenzy, w której pomagasz Scooby'emu zbierać jedzenie, unikając przy tym potworów. Odkrywaj kolejne zabawne i wciągające gry z Twoimi ulubionymi bohaterami!

Kto jest autorem gry Scooby-Doo: Midnight Munchies?

Autorem gry jest Boomerang.

Graj z użyciem myszki