Scooby Doo: Świat tajemnic

Scooby Doo: Świat tajemnic

84%
reklama

Scooby Doo: Świat tajemnic

PL

Scooby Doo i jego przyjaciele przemierzają świat tajemnic w ślad za pewnym dziwnym potworem, ni to duchem, ni upiorem, który non stop im się wymyka. Uciekinier jest bardzo sprytny, chciałoby się rzec: podejrzanie sprytny jak na zwykłą zjawę! Zawsze bowiem kieruje się w stronę miejsc, w których może skorzystać z jakiegoś środka transportu - samolotu, statku. Scooby Doo i jego przyjaciele podążają w ślad za nim, a przy okazji wycieczek w różne części świata decydują się na zwiedzanie. Towarzysz im w tych wizytach w odległych miejscach!

W każdym mieście, które odwiedzą Scooby Doo, Kudłaty, Fred, Velma i Daphne masz kilka aktywności do wykorzystania. Obejrzyj film dotyczący okolicy, w której się znajdujecie, kup pamiątki, zrób wspólne zdjęcie grupie młodych detektywów, ale nie zapominaj też o wznowieniu pościgu za upiorem, którego koniecznie chcą dorwać. To będzie długa i pełna pozytywnych wrażeń eskapada!

Scooby Doo ma całe mnóstwo przygód: zabawnych, trochę strasznych, ale jednak również kolorowych, a przede wszystkim bardzo wciągających! Jeśli masz ochotę spędzić jeszcze nieco więcej czasu w jego towarzystwie proponujemy Ci grę Scooby Doo: Tajemnicza Posiadłość, w której detektywi spróbują rozwikłać zagadkę zaginionego klejnotu.

Dlaczego warto zagrać w Scooby Doo: Świat tajemnic?

  • Jest to kolorowa gra ze Scooby Doo i jego drużyną, w której masz okazję zwiedzić mnóstwo pięknych i znanych miejsc na całym świecie, a przy okazji rozwiązać tajemnicę pochodzenia pewnego ducha
  • Rozgrywka oferuje mnóstwo swobodnych aktywności i mini-gier
  • Gra w polskiej wersji językowej
  • W Świecie Tajemnic nie ma żadnych dodatkowych reklam
  • Można zagrać na dowolnym urządzeniu: komputerze, smartfonie lub tablecie
Graj z użyciem myszki