Zjazd ze Scooby Doo
Zjazd ze Scooby Doo

Zjazd ze Scooby Doo

88%
reklama

Zjazd ze Scooby Doo

EN

Szalony zjazd ze Scooby Doo i Kudłatym po tajemniczej jaskini to na pewno nie jest jedna z tych przygód, które marzyło im się przeżyć. Ale oni w końcu lubią tylko robienie kanapek i nierobienie niczego poza jedzeniem! Niestety, jak zwykle ktoś zdecydował za nich. Podczas jednej ze spraw trafili na egzotyczną wyspę, pełną wściekłych tubylców, którzy chcieliby ich przegonić. Wyszliby sami, ale wpadli do dziury i teraz suną po wielkiej grocie, a tuż za ich plecami włóczną wymachuje wściekły potwór.

Twoim zadaniem jest skakanie nad przeszkodami, zbieranie bonusów, które pomogą chłopakom w ucieczce oraz, jakże by inaczej, zbieranie ogromnej ilości kanapek. W każdym poziomie masz do zebrania konkretną ilość odpowiednich kanapek oraz jak największy dystans do pokonania, zanim Scooby i Kudłaty pozwolą się dopaść!

Branie wszystkich czterech łap za pas to specjalność tego wesołego, choć niezbyt odważnego psiaka. Niezmordowany Scooby Doo znowu znajdzie się w potrzasku w grze Ucieczka przed Straszydłem, która nie tylko jemu, ale również Tobie może zapewnić naprawdę niezły zastrzyk adrenaliny i emocji!

Dlaczego warto zagrać w Zjazd ze Scooby Doo?

  • Jest to zabawka gra zręcznościowa, w której Scooby Doo i Kudłaty zwiewają przez jaskinię przed mającym zapewne bardzo złe zamiary dzikusem
  • Gra znakomicie sprawdzi się jako rozrywka dla najmłodszych graczy, którzy mogą w niej zabawnie spędzić czas i poprawić swój refleks
  • W grze nie ma dodatkowych reklam
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie lub tablecie
SPACJA
Podskok