Scooby Doo: Brawurowy Zjazd 2
Scooby Doo: Brawurowy Zjazd 2

Scooby Doo: Brawurowy Zjazd 2

89%
reklama

Scooby Doo: Brawurowy Zjazd 2

PL

W grze Scooby Doo: Brawurowy Zjazd 2, Scooby musi stawić czoła przerażającym duchom i przeszkodom, zjeżdżając z górskiego stoku. Twoim zadaniem jest pomoc Scooby'emu w unikaniu przeszkód, zbieraniu smakowitych przekąsek i zdobywaniu jak największej liczby punktów. Gra oferuje kilka poziomów o rosnącym stopniu trudności, każdy z nich pełen jest niebezpieczeństw i niespodzianek. Zbieraj smakołyki, aby zwiększyć swoje wyniki i odblokować nowe etapy.

Jak grać w Scooby Doo: Brawurowy Zjazd 2?

Sterowanie w grze jest proste i intuicyjne. Użyj klawiszy strzałek w lewo i w prawo, aby poruszać Scooby'm po stoku. Klikając odpowiednie strzałki, pomagasz Scooby'emu unikać przeszkód takich jak drzewa, kamienie i inne niebezpieczeństwa. Na urządzeniach mobilnych wystarczy dotknąć ekranu po lewej lub prawej stronie, aby zmienić kierunek. Zbieraj smakołyki, aby zwiększyć liczbę zdobytych punktów i osiągnąć lepsze wyniki. Uważaj na duchy, które mogą pojawić się na trasie i próbować przeszkodzić w Twojej podróży.

Kolejne przygody ze Scooby'm czekają na Ciebie!

Jeśli podobała Ci się ta gra, koniecznie sprawdź inne przygody Scooby'ego i Kudłatego. Polecamy również grę Birthday Boo Bash, w której musisz pomóc Scooby'emu odnaleźć zaginiony tort urodzinowy w mrocznym zamku. Odkrywaj nowe wyzwania i baw się z ulubionymi bohaterami!

Kto jest autorem gry Scooby Doo: Brawurowy Zjazd 2?

Autorem gry jest Boomerang.

Sterowanie