Gumball: Podniebny nudysta
Gumball: Podniebny nudysta

Gumball: Podniebny nudysta

82%
reklama

Gumball: Podniebny nudysta

PL

Gumball: Podniebny nudysta to niepowtarzalna okazja, żeby przeżyć trochę zwykłego dnia z rodziną Watersonów z Elmore. Ciekawostka jest taka, że ich zwykły dzień w niczym nie przypomina naszej rutyny. Tym razem Richard podjął niesamowite i bardzo dziwne wyzwanie: chce pobić rekord świata w siedzeniu bez spodni. Na początku wszyscy to ignorowali, ale zachowanie Richarda stało się tak obciachowe, że Nicole, Gumball, Darwin i Anais postanowili koniecznie go ubrać.

Stań po stronie Richarda i uciekaj jak najwyżej na maszt! Po drodze postaraj się zebrać jak najwięcej monet i koniecznie unikaj spodni. Po każdej rozgrywce otrzymasz na konto tyle złotych monet, ile udało Ci się zebrać. Można za nie kupić śmieszne ulepszenia!

No dobrze, może już czas na coś nieco mniej szalonego? Ale tylko trochę mniej! Odwiedź szkołę w Elmore podczas zajeć wychowania fizycznego i weź udział w Pojedynku Dysków z Gumballem. Zwycięzca może być tylko jeden, a konkurencja jest naprawdę mocna!

Dlaczego warto zagrać w Gumball: Podniebny nudysta?

  • To szalenie zabawna gra zręcznościowa, w której Richard ze Zwariowanego Świata Gumballa w samych majtkach ucieka przed swoją rodziną
  • W grze można kupić atrakcyjne bonusy, które dodatkowo nadają jej jeszcze więcej komizmu
  • Gra została wykonana w języku polskim
  • Można zagrać na komputerze, tablecie lub smartfonie
Graj z użyciem myszki