Cios pięścią
Cios pięścią

Cios pięścią

83%
reklama

Cios pięścią

EN

Odkryj dynamiczną przygodę w grze Fist Punch, gdzie Mordecai i Rigby, znani z serialu Zwyczajny Serial, stają się bohaterami, aby ocalić swojego przyjaciela z rąk złowrogiego Sowy Nocnej. Podczas gdy planowali spędzić dzień na relaksie w kawiarni, ich spokojne plany zostają brutalnie przerwane. Postanawiają wkroczyć do akcji, a Ty możesz im w tym pomóc. Przeżyj pełną akcji przygodę, pokonując przeciwników i przeszkody, aby uratować przyjaciela.

Jak grać w Fist Punch?

Sterowanie w grze jest intuicyjne i dostosowane do potrzeb zarówno pojedynczego gracza, jak i gry we dwoje. Używaj strzałek do przemieszczania się, przycisku w górę do skakania i w dół, aby zeskoczyć z platformy. Atakuj przeciwników za pomocą klawiszy N lub M, tworząc kombinacje ciosów dla dodatkowych punktów. Uważaj na wrogów i przeszkody, a także wykorzystaj możliwości wspólnej gry, używając klawiszy W, A, S, D do poruszania się i X oraz Z do akcji, gdy grasz z partnerem.

To nie koniec przygody z Mordecaiem i Rigby'm!

Jak już ocalisz przyjaciela, nie przegap innych ekscytujących gier od Cartoon Network oraz kontynuacji tej przygody w Fist Punch 2. Odkrywaj nowe wyzwania i kontynuuj bohaterskie przygody w równie dynamicznych i zabawnych grach.

Kto stworzył Fist Punch?

Fist Punch została stworzona przez Cartoon Network, dając fanom "Zwyczajnego Serialu" możliwość przeżywania przygód ulubionych postaci w interaktywnej formie.

Gracz 1
Sterowanie
M
Atak
N
Atak specjalny
Gracz 2
WASD
Sterowanie
X
Atak
Z
Atak specjalny