Cios pięścią 2
Cios pięścią 2

Cios pięścią 2

80%
reklama

Cios pięścią 2

EN

Zanurz się w świecie ulicznych bijatyk z Regular Show: Fist Punch 2, gdzie wraz z bohaterami serialu Regular Show – Mordecaiem i Rigbym – stawisz czoła miejskim chuliganom. Gra przenosi nas do ekscytującego świata, gdzie jako nieustraszeni wojownicy będziemy bronić ulic przed groźnymi przeciwnikami. Wspólnie z przyjacielem, czy samotnie, przejdź przez serię wyzwań i pokaż, że jesteś najlepszym wojownikiem na świecie.

Jak grać w Regular Show: Fist Punch 2?

Sterowanie jest intuicyjne i umożliwia płynną walkę zarówno w trybie jednego, jak i dwóch graczy. Gracz pierwszy używa klawiszy strzałek do poruszania się, a drugi gracz klawiszy W, A, S, D. Skoki realizowane są przez klawisze K i G, natomiast ataki i chwytanie przedmiotów to klawisze L i F. Możliwe jest także łączenie skoków z atakami, co pozwala na wykonanie specjalnych ruchów, zwiększając szanse na pokonanie przeciwników.

Nie ma nudy z bohaterami Cartoon Network!

Po zakończonej walce nie zapomnij sprawdzić innych gier Cartoon Network oraz wypróbować pierwszej części tej gry – Fist Punch. Odkryj więcej przygód i wyzwań w towarzystwie ulubionych bohaterów z Cartoon Network.

Twórcy gry

Regular Show: Fist Punch 2 została stworzona przez Cartoon Network.

Cios pięścią 2Cios pięścią 2Cios pięścią 2
Gracz 1
Sterowanie
K
Skok
L
Atak
Gracz 2
WASD
Sterowanie
G
Skok
F
Atak