reklama
reklama
Gumball: Kung Fu Pilot

Gumball: Kung Fu Pilot

88%

Gumball: Kung Fu Pilot

PL

Czy Gumball zna Kung Fu? Zaraz się przekonamy i lepiej dla niego, żeby znał. Zepsuty pilot od telewizora potrafi wywołać popłoch i panikę w niejednej rodzinie. Kiedy taśma klejąca przestaje być wystarczająca trzeba kupić nowy i to właśnie zrobiła Nikol. Teraz każdemu z Watersonów świecą oczy na myśl o ulubionych programach. Problem polega na tym, że dla każdego z nich ulubiony program znaczy coś innego. kto pierwszy będzie mógł wybrać? Cóż, Anais już zdążyła zdecydować! Korzystając z chwili nieuwagi reszty rodziny porwała pilota i właśnie gna co sił w nogach po całym Elmore, żeby zgubić pościg!

Wybierz swojego ulubionego bohatera i biegnij co sił w nogach! Rywalizacja o zwycięstwo w pościgu za Anais będzie absolutnie bezpardonowa! Używaj ciosów kung fu, żeby zostawić resztę rodziny w tyle, a później obezwładnić najmłodszą i najsprytniejszą z rodziny Watersonów!

Ta rodzinka ma naprawdę zwariowane przygody! Chcesz zostać na dłużej w niesamowitym świecie Gumballa? Weź udział w niezwykłej grze Łowca Trofeów, którą Darwin i Gumball znaleźli podczas porządkowania strychu w domu!

Dlaczego warto zagrać w Gumball: Kung Fu Pilot?

  • To zabawna gra zręcznościowa z Niesamowitego Świata Gumballa
  • Prawie w każdym domu jest mniej telewizorów niż chętnych do oglądania różnych programów - również u Watersonów
  • Grę uruchomisz na komputerach stacjonarnych oraz urządzeniach mobilnych
Sterowanie
C
Atak
X
Atak specjalny