Superspóźnienie

Superspóźnienie

80%
reklama

Superspóźnienie

PL

Superspóźnienie to nie jest coś, co może ujść na sucho w środku nocy! Oczywiście tylko wtedy, kiedy dasz się złapać. Super Hero Girls wieczorem zorganizowały piżama party w swoim pokoju i bawiły się znakomicie. Niestety, kiedy jesteś młodą superbohaterką czasami obowiązki są ważniejsze. Matropolis zostało zaatakowane przez złoczyńców! Na szczęście dziewczyny poradziły sobie z nimi bez trudu, ale teraz mają kolejny kłopot. Każda z nich jest w innej części miasta, a Gordon niedługo wpadnie zobaczyć czy aby na pewno grzecznie leżą już w łóżkach! Lepiej, żeby szybko się tam znalazły!

Wonder Woman, Supergirl, Bumblebee, Batgirl, Zatanna i Zielona Latarnia pędzą co sił w nogach. Dobrały się w pary, żeby szybciej się przemieszczać, korzystając z różnych mocy. Wykonuj skoki i wślizgi w odpowiednim momencie, żeby bez problemu zdążyć na czas do domu. Poza tym pamiętaj o zamienianiu się dziewczyn w chwilach, kiedy inna moc będzie potrzebna do pokonania przeszkody.

Wybawianie świata od zła to trudna i wymagająca praca. Ale czasami zdarzają się pojedynki absolutnie zabawne! W jednym z nich możesz uczestniczyć podczas gry Walka na jedzenie, gdzie areną zmagań stała się szkolna stołówka!

Dlaczego warto zagrać w Superspóźnienie?

  • Uchroń dziewczyny z DC Super Hero Girls przed spóźnieniem do domu późną nocą
  • Gra jest w polskiej wersji językowej
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie lub tablecie
SuperspóźnienieSuperspóźnienieSuperspóźnienie
Sterowanie
SPACJA
Zmiana postaci
{$tubia}