Letnie Igrzyska Cartoon Network

Letnie Igrzyska Cartoon Network

85%
reklama

Letnie Igrzyska Cartoon Network

PL

Letnie Igrzyska Cartoon Network właśnie się rozpoczynają! Wszyscy ulubieńcy z bajek i kreskówek są już gotowi. A co ich czeka? W zawodach podejmą się rywalizacji w sześciu konkurencjach. Pierwsza to podnoszenie pączkowych ciężarów, druga to trójskok, w trzeciej wskoczyć do basenu i przepłynąć dwie długości, w czwartej trzeba zmierzyć się z niebezpieczną wspinaczką po ściance nad wielkim basenem z piankami, piąta to skoki na trampolinie, podczas których można się nieźle popisywać, a szósta to klasyczny sprint. Uff, trochę tego jest! Każdy wynik zostanie skrupulatnie podliczony przez Misie, a zwycięzca otrzyma puchar!

Na starcie zjawili się Twoi ulubieni bohaterowie. Będzie Gumball i Darwin, dziewczyny z DC Hero Girls, Młodzi Tytani, Mao Mao oraz Jabłko i Szczypior. Szanse są równe, ale trening zawsze pomaga w zwycięstwie. Zanim weźmiesz udział w zawodach możesz chwile poćwiczyć wybrane konkurencje. Powodzenia!

Sportowa rywalizacja z bohaterami bajek i kreskówek Cartoon Network to zabawa, która potrafi wciągnąć na długo! Dlatego nie rezygnuj z niej kiedy zakończysz Igrzyska. Czeka na Ciebie na przykład Puchar Cartoona, w którym weźmiesz udział w wielkim turnieju piłkarskim!

Dlaczego warto zagrać w Letnie Igrzyska Cartoon Network?

  • To zwariowana gra sportowa, w której zawodnikami są najpopularniejsi bohaterowie bajek i kreskówek Cartoon Network
  • Gra jest w polskiej wersji językowej
  • Zagraj na komputerze lub urządzeniu mobilnym
Sterowanie