Scooby Doo: Tajemnicza Posiadłość
Scooby Doo: Tajemnicza Posiadłość

Scooby Doo: Tajemnicza Posiadłość

81%
reklama

Scooby Doo: Tajemnicza Posiadłość

EN

Scooby Doo: Tajemnicza Posiadłość to kolejna przygoda strachliwego psiaka i grupy młodych detektywów: Freda, Daphne, Velmy i Kudłatego. W pięknej rezydencji odbywa się prezentacja niesamowitego szmaragdowego klejnotu, właściciele są z niego bardzo dumni i chcą zrobić sobie zdjęcie z tym skarbem. Wtedy dzieje się coś nieoczekiwanego. Światła gasną,. słychać trudny do zidentyfikowania szmer, a skarb znika im niemal sprzed oczu! Na szczęście Scooby Doo, Kudłaty i reszta drużyny są już na miejscu!

Każde śledztwo zaczyna się od znalezienia wskazówek. Doskonała byłaby do tego klisza aparatu, ale jak szybko zauważył Fred - zdjęcie zostało zniszczone. Twoim zadaniem będzie przeszukanie rezydencji w poszukiwaniu fragmentów dowodu, który może być kluczowy dla rozwiązania zagadki. Przeczesuj każdy kolejny pokój i zgromadź wszystkie elementy w ograniczonym czasie.

Spostrzegawczość jest kluczowa dla pracy detektywa. Scooby Doo i jego przyjaciele doskonale o tym wiedzą. Dlatego zapraszają Cię serdecznie do innej zabawy. Przekonaj się jaki byłby z Ciebie detektyw w grze Scooby Doo: Znajdź i wystrasz!

Dlaczego warto zagrać w Scooby Doo: Tajemnicza Posiadłość?

  • To detektywistyczna gra typu znajdź i kliknij ze Scooby Doo, w której rozwiązujemy zagadkę zaginionego klejnotu
  • Jest to godna polecenia propozycja dla najmłodszych graczy, którzy mogą ćwiczyć spostrzegawczość ze swoim ulubionym bohaterem
  • W grze nie ma dodatkowych reklam, które zakłócałyby rozgrywkę
  • Gra uruchamia się na komputerach, tabletach i smartfonach
Scooby Doo: Tajemnicza PosiadłośćScooby Doo: Tajemnicza PosiadłośćScooby Doo: Tajemnicza Posiadłość
Graj z użyciem myszki