Sztuka chlapania: Halloween

Sztuka chlapania: Halloween

69%
reklama

Sztuka chlapania: Halloween

PL

Sztuka chlapania: Halloween to rysunkowa przygoda dla najmłodszych graczy, którzy chcą celebrować Święto Duchów! Zdecyduj czy chcesz rysować czy kolorować, a później wybierz jeden z obrazków, który przedstawia Twoich ulubionych bohaterów z bajek i kreskówek z kanału Boomerang. Masz do dyspozycji ilustracje ze Scooby-Doo, Jasiem Fasolą, bohaterami serii Looney Tunes, Tomem i Jerry'm oraz jeszcze więcej.

Wszystkie obrazki zostały przygotowane w klimacie Halloween. Będzie mnóstwo przebrań, czarów, eliksirów, a najwięcej świetnej, plastycznej zabawy. Po ukończeniu swojego działa możesz je zapisać na swoim urządzeniu lub wydrukować. To może być świetny sposób na stworzenie bajkowej dekoracji pokoju na Halloween!

Jeżeli tak samo jak my uwielbiasz to święto to z przyjemnością zaproponujemy Ci inne gry, które do niego nawiązują. Koniecznie odwiedź Małą Hanię, która przygotowuje przyjęcie na Halloween! Zapowiada się znakomita zabawa!

Dlaczego warto zagrać w Sztuka chlapania: Halloween?

  • To kolorowanka i rysowanka dla najmłodszych z postaciami z bajek z kanału Boomerang, która została przygotowana z okazji święta Halloween
  • Gra oferuje możliwość zapisania i wydrukowania swoich obrazków
  • W grze nie ma dodatkowych reklam
  • Menu gry jest w polskiej wersji językowej
  • Można zagrać na komputerze, smartfonie lub tablecie
Graj z użyciem myszki
{$tubia}